Jdi na obsah Jdi na menu
 


PZD

26. 7. 2008

PZD (překvapení za dveřmi) miluju překvápka! Zvlášť ta sedmistránková...

Severus Snape seděl za svým stolem, právě opravoval eseje čtvrtých ročníků. Nebyl vůbec, ale vůbec spokojen s tím, co se tam dočetl. Potichu mumlal nadávky a kletby. Poté přeškrtl celou stránku. Teatrálně. Celý Severus.

" To si snad dělají srandu! Člověk jim zadá něco tak jednoduchého a oni nejsou schopni najít si to v pravidlech českého pravopisu! (Učebnici). A když to najdou, tak to blbě opíšou! Boha jo??, co jsem komu udělalaa!" nadávala Saphira a k tomu mumlal Severus nadávky sám pro sebe. Byli rádi, že se tak hezky shodli. Najedu kdosi zaklepal. Tajemná Mary-Sue?

" Kdo to sem zase leze! Vždyť je po půlnoci!" zabručel Snape totálně OOC, ale nevadí. Rozhod? se, že neznámého bude ignorovat a pokračoval v práci.

Po pár vteřinách se klepání ozvalo znovu tentokrát silněji. Ten člověk je vážně otravný! Nečárka nepůjdu otevřítčárka ani kdyby to byl sám Temný pán. Mám právo mít za celý den kdy učím to stádo trollů na trochu klidu. Kdyby to nebylo absolutno, chyběly by tam dvě čárky. Ale protože je to absolutno, čárky by se tam zcela zbytečně nudily.

Třetí zaklepání, respektive zaboucháníčárka způsobilo, že Severus otevřel Pravidla českého pravopisu a jal se číst kapitolu o čárkách udělal čáru přes pergamenčárka i když to neměl v úmyslu. Stejně to bylo blbě, Seve. To máš jedno...

A nemlať mě!

"Do pr... to si snad dělají srandu. Otazník je za školou. Dvacet bodů dolů. No tak jo čárka taky půjdu otevřít!" Nasadil svůj nejnaštvanější výraz (koupil si totiž sadu masek) a zprudka otevřel tečka nebo středník to zatáhly nikdo za dveřmi však nestál.

" No to snad ne? Kdo si myslíte že jste, zdrhlá čárka? že si můžete dělat srandu z obávaného profesora lektvarů čárka Severuse Snapea!" Seve, ty egoisto... zamumlal Severus. On si to může dovolit... Poté ho však přerušil dětský pláč, který se schovával za rohem. ozýval zespodu. Jeho pohled padl k nohám. Koho? K čím? Leželo tam dítě, pečlivě zabalené v peřince.

Co to? Severus se rozhlídl po chodbě, kde nic, tu nic...nikdo tam nebyl. Sehnul se k té malé věci pravým jménem nazýváme harant. Dítě si ho prohlíželo a malinko se na něj usmálo a pak ho poblinkalo.

" Kdo jsi? A co tu chceš zrovna u mě?" řekl Severus škvrněti, jako by mu mohlo odpovědět. Ano dítě odpovědělo vztyčeným prostředníčkem. (Popřípadě čárkou, kterou drželo v ruce místo chrastítka.) broukáním a u pusy se u vytvořila bublina ze slin. Eh? Blé... No to musel mít Sev radost.

" Eh.. bože jak já nesnáším děti!" Pak si všiml dopisu, který byl připevněný k peřince šroubem (hřebíkem). Sáhl po něm, mezitím mu dítě ruku sebralo a strčilo jeho prsty do pusy. Aha, tak ruka je přišroubovaná, dopis přibitý. A máme v tom jasno. Absolutně.

" Eh fůj! Co si myslíš že děláš, já nejsem dudlík!" Ruku si otřel o plášť ve kterém chodil i doma, protože mu v pokoji foukalo. a rozbalil dopis.

Severusi...

Pokud čteš tento dopis čárka je to přesně měsíc, co jsem po smrti.se nám narodil a dcera. Absolutno. Krásné jméno. To je ona čárka jmenuje se Catleen. Cože? Další Cat? Příjmení zatím nemá. Narodila se ze vzduchu, totiž. Je na tobě jestli bude Snapeová nebo se bude jmenovat po mě. Vzduchová. To z ní šíleně... :D Vím že jsi mi dal jasně najevo, co si myslíš o čárkách (že jsou naprosto naprd, tak proč je psát, že) dětech a věř mi, že tohle je pro mě stejná zkouška, jako pro tebe! To jsem nepobrala. Je to moje zlatíčko a nechávat ti ji tady, je pro mě strašné, zvlášť i s mojí milovanou čárkou, ale nějak se musíš s dcerou seznámit! Vím, že mě za to budeš nenávidět, ale ty si prostě musíš vytvořit nějaké pouto se svým dítětem! Za týden si pro ní přijdu. Vše potřebné pro dítě je vpravo od dveří skryté zastíracím kouzlem. Matka tvého dítěte...

Opravdu je někdo schopný takhle napsat otcovi dítěte, že je tohle jeho dcera? Ano, slečna Vzduchová.

" Bože to snad nemyslí vážně! Grangerová já tě zabiju!" zavil Snape a podíval se na tu malou věc (na haranta) na zemi. Bylo tu chladno a dítě, i když bylo zabalené, nemohlo zůstat na chladné zemi. Její ručičky které Severuse chytali už byly studené. Absolutno. Jak může někdo napsat: ručičky které chytali už byly...?

" Ach bože, Severus je asi hodně zbožný, či co...co jsem komu udělal. Otazníku? Když si představím, že ještě před chvílí bylo mojí jedinou starostí to jak zbavit Nebelvír několika bodů..." brblal Snape když si malou nemotorně bral do náruče. Teď nevím, jestli víc litovat Severuse, nebo toho prcka... Severuse J

...moment...

Jo, Severuse. Rozhodně.

"Tak já si tě sedy lehy? k sobě vezmu, ale nečekej nějaký čtyř hvězdičkový hotel!" Severusi promiň, ale chováš se fakt hrozně. Měl by ses nechat reklamovat. řekl holčičce, která na něj upřela svůj uhrančivý pohled.  Čarodějnice jedna malá... A on se v tu ránu zamiloval. Měla stejné oči jako on – čarodějné? černé.

"A nedívej se na mne takhle ČÁRKA tohle na mě neplatí!" zamračil se Snape ČÁRKA NEBO STŘEDNÍK v tu chvíli však holčička začala plakat. Kroutila se jako had ČÁRKA se hlásí o pozornost a pak si pořádně prdla *už zase poprskala monitor* a Severus cítil jak do její plenky proudí pořádná hromada sraček... :D no víte čeho! Vy-víte-koho? Chudák, musím ho litovat, převtělit se do sračky, to na tom musel být hodně bledě...nebo spíš hnědě...Jsem nechutná, J...už držím hubu.

" Proboha to snad ne!!!!" rychle položil malou na svou postel a ucpal si nos kolíčkem.. A já myslela, že ucpal něco jiného...

" Nebudu tě přebalovat!" řekl, ale to už dítě ječelo a kroutilo se jako malé hádě. Rozhodně se mu nelíbilo být v zasviněné plence, natož v posteli obávaného profesora lektvarů...!

" Můžeš si za to sama! Nemáš se posírat?!" řekl dítěti. Och, oslňuje mne tvá inteligence, Sevíčku...Jenže ona neposlouchala a ječela a ječela! Protože tomu asi hodně rozuměla a ještě k tomu byla p****ná až za ušima.

" Buď už ticho!" namířil hůlku na dítě a ono okamžitě zmlklo. Jé...to chci taky naučit...! *hodlá to použít na bratříčka* Jenže stále plakalo čárka akorát nebylo slyšet. Byla už celá rudá, když se Snape konečně slitoval. Bylo to „to", nebo „ta"? Nebo co? Ten.

" No jo dobrá... udělám to! Kde jsou ty věci! Otazník je vedle, za školou." řekl Severus odevzdaně a vyšel na chodbu. Za pár minut se vracel ověnčený všemožným harampádím. Neboli plenkami, dětským pudrem, rybilkou apod...Dokážete si s tímhle Snapea přestavit? To jako představa Snapea na rotopedu...

Malou položil na přebalovák a neuměle jak to vypadá uměle? Asi jsem tohle přirovnání nepochopila. sundal její oblečení. Když se dostal až k pleně, zarazil se. Jak se to sundavá? Kde se vzal u Seva v kabinetu přebalovák??

" Jak to mám udělat nikdy jsem to nedělal?!" Všechno je jednou poprvé, Seví... A ne vždy je to voňavé.

No tak Severusi mysli jsi chytrý člověk. Jenom se tak nechováš. Obávaný profesor lektvarů! Přece tě neporazí nějaké malé dítě! Ne, jenom tě přesere."

Jistě jsem Severus Snape mě se každý Bradavický student po právu bojí! Zvládnu všechno! I nepsaní čárek!

Jinak jsem ‚zase‘ nepochopila, proč je jedno v uvozovkách a druhé ne. A proč je tohle ku*va kurzívou?

Pomalu odlepoval plenku a když ji otevřel úplně, naskytl se mu takový pohled který sice čekal, ale nečekal že to bude tak příšerné. Tak čekal nebo nečekal? Mám v tom zmatek. Ale kdyby šlo jen o pohled .. ten smrad! Severusovi se zvedl žaludek. Mě taky. Vzpomínám, jak jsem přebalovala bráchu já... *nostalgicky zírá do monitoru* Tak s tímhle zkušenosti nemám...

" Proboha jak může něco tak malého vyrobit takový puch!!! Myslíš, že ty vyrobíš menší? Merline pomoz mi! Mě taky prosím!" Pokusil se utřít výkaly pomocí jednorázových utěrek, ale zvedl se mu žaludek ještě silněji. Doporučuju to strčit pod sprchu. Pak to není tak nechutné...

"To nepůjde!" nahmatal hůlku a použil čistící kouzlo. V tu ránu byla čistá! A že ho to nenapadlo hned, když je to chytrý člověk...? A ještě to o sobě veřejně prohlašuje.

" Díky bohu! Ale stejně potřebuješ umýt! Kouzlo není úplné" řekl dítěti pak kouzlem naplnil vaničku teplou vodou a pomalu malou přendal do vody. Za prvé: kde se tam vzala vanička?, za druhé: Absolutno. Té se v teplé vodě líbilo. Vaničce? Lahvičce? A slastně si tam prděla. rochnila. A když se úplně uvolnila, začala do vody čůrat! Prý je to zdravé, někdo říkal.

" Co to děláš? Proboha vždyť tě tím myji! Nesnáším děti! Avada kedavra!" Vyndal malou a opláchl ji sprchou. Která se vynořila ze vzuchu. To se jí nelíbilo a tak začala vřískat! To je pohroma!

" Co ti zase je?" mluvil na dítě. Mluvím na sebe. A říkám si, jaká je to ptákovina, totálně OOC...(out of character, kdyby někdo neznal) Vytáhl ji z vody a zabalil do osušky jako mumii. Proč jako? Protože byla mrtvá. Holčička se udusila uklidnila. Severus se mezitím probíral dětskou kosmetikou. Černou nebo modou tužku na oči?

" Proboha ty mudlové toho vyrábí, jak mám poznatb? na co to všechno je?" bručel Severus. Příbalový leták, Seve, příbalový leták... Holčička se mezitím odkopala a nebezpečně se přiblížila k okraji přebalovacího stolu. Můžete mi říct, kde jsou? Protože zatím se tam všechno objevuje zčistajasna, ale nikde nebylo varování...Když ji Severus koutkem oka zkontroloval rychle k ní přiskočil a zabránil tak tragédii. Ale úniku čárek bohužel nezabránil. Což je tragédie mnohem větší. Chytil ji na poslední chvíli. Mladá slečna je kaskadér.

" Díky bohu!" přitiskl malou k sobě! Pak si uvědomil, co udělal a zase mnou od sebe oddálil. Nebyl si jistý, jestli ho očkovali proti malomocenství. Zamračil se na ni a řekl: " Mohla ses zabít!" Dítě se však na něj přiblble usmálo.

" To není k smíchu!" zamračil se ještě víc! Děvčátko slastně zabroukalo. Brouky brouk. Help, I need somebody!

" Co se tu s tebou bavím, stejně tomu nerozumíš!" řekl Severus konečně mu to došlo, chudák. a přenesl ji zase na pult. Vzal nějaký olej na smažení a dcerku si usmažil a namazal si s ním celé tělo, jak bylo napsáno na návodu. Hezky se pak lesknul. Tělo se mu hodilo k vlasům a byl in. Poté ji chtěl zabalit do plíny od hlavy až k patě ukázalo se, že to bude větší oříšek, když tam není čárka! než ji do pleny dostat! Holčička se vrtěla a to že ji namazal olejem, mu taky moc nepomohlo! A musíme to zdůraznit vykřičníkem!

" Dopr..dele práce!"

Severus si oddechl, když se mu to konečně podařilo. To víte, přijít na to, jak se zapíná suchý zip je docela fuška. Oblíknout ji byl v podstatě stejný problém. Holčička měla jiný názor na to co by jí měl oblíknout a tak si neustále stahovala košilku. Připomíná mi to film „S tebou mě baví svět".

„Ale tati, maminka mi sundává bačkůrky, když mě myje." Nebo jak to bylo.

Když malou konečně uložil do postýlky svalil se vedle na svou postel. Měl dost! Čárky nepochytal, všechny mu do jedné utekly.

"A tohle mne čeká celá následující týden? To nepřežiju!" Jsme s tebou Severusi. Fandíme ti.

Když severus malou uložil mohl si klidně lehnout. Podruhé? Neležel už náhodou? Avšak bohulibý spánek se nekonal. Pouze nebohulibý... Převaloval se z jedné strany na druhou a stále ne a ne usnout. Hlavou mu vířilo milión myšlenek. Hlavně se týkali Hermiony. TY myšlenky se týkalY.

 

Proč mi malou dala před dveře? Copak nemohla přijít normálně? Vždyť by jsi ji vyhodil, Seve, uvažuj přece. Teda, aspoň za normálních okolností.

 

A ty bys ji poslouchal? Nejspíš by si jí zabouchl dveře před nosem! Tak už nejsem jediná, kdo tady má schízu.

 

Nic jiného by si nezasloužila!

 

Copak ti tak strašného udělala? Vždyť ona tě milovala! A proto to udělala!!! Bla bla bla.

 

Proto mi namíchala Kapku čisté vášně? Poté co odjela se neozvala!!! Až po dvou měsících, kdy přišla s tím, že je v tom! Co jsem ji na to asi mohl říct!!!" Že ji miluješ, že si ji vezmeš a budete spolu žít šťastně, až do smrti. A že spolu budete mít kupu roztomilých dětiček...

 

No jo pan uražený, vždyť ti říkala, že měla hodně práce s vysokou školou???! Víte, co si o tomhle myslím? Že je to blábol.

 

Tolik práce že by si nenašla ani chvilku na to aby mi napsala pár ušmudlaných stránek? Pche... nenech se rozesmát!!! Ha ha...ha.........

 

Jak myslíš, ale ty jsi ten kdo se tu chová jako pitomec! *zuřivě přikyvuje hlavou a chce tu svého Severuse*

 

Co to meleš ty jsi já, proč mi nadáváš! Protože máš schízu.

 

Protože tady nejde jenom o tebe! Ale o ten malý uzlíček jménem Caitleen!!!! Už má druhé jméno. A teprv na čtvrté stránce. To je u těch všech Cat zatím rekord. Je to tvá dcera! Nemožné...

 

Nezájem hned zítra ji předám Brumbálovi!!! Ten ji vrátí Grangerové!" Ó, jak milující otec.

 

Ty jsi příšerný člověk tečka.

 

Ano jsem a co s tím uděláš? Zavolám psychiatrovi.

 

Nejspíš nic!

 

Tak vidíš!

 

****

 

Když se Severus konečně dohádal se svým druhým silně schizofrenním já a chtěl usnout začala malá čárka plakat, protože se na ní zapomnělo. Ale jak!

 

" Ach bože, co jsem komu udělal!!!!" zaklel Severus a odkopl peřinu. Peřina odletěla. Přišel k malé a sklonil se nad postýlku. A dětátko se leklo a přestalo plakat. Bylo v šoku. A nikdy se nenaučilo mluvit.

 

" Ať máš dobrý důvod k tomu, že mě budíš!" pohrozil ji prstem, pak si všiml, že je malá nějak víc růžová než byla, když ji ukládal. Bezva postřeh. Ale když někdo nemá rád růžovou, ani se nedivím....Sáhl ji na čelo. Sálala horkem, čárka? Co tu děla? Ta je přece za školou!

 

" Proboha ty jsi snad nemocná!!! Co s tebou?" vzal si ji do náruče. Halí belí, koně v zelí, a hříbatá v petrrželii...Dokonalá představa Severuse zpívajícího tuto roztomilou uspávanku...Ano teď jasně mohl cítit, jak se její malé tělíčko snaží bojovat s horečkou. Absolutno.

 

" Musím tě nějak shladit, uhladit a přehladit, tady kouzla nepomůžou!" zavrtěl hlavou, když si chtěl automaticky sáhnout do kapsy pro hůlku. Malá plakala a plakala a nebyla k utišení. Položil ji na přebalovaní stůl absolutno a šel namočit prostěradlo. Severus á lá zdravotní sestra. Ještě mu chybí na hlavě ten bílý čepeček, co kdysi sestry nosily. Malou svlékl a položil do studeného prostěradla. Ta začala ječet ještě víc! Poté ji zabalil ještě do teplé deky. Položil ji do postýlky, ale malá stále brečela. Kdo by neječel, kdyby měl kolem těla omotanou takovou ledárnu... Absolutno.

 

" Počkej chvilku musím udělat lektvar!" řekl malé a zašel vedle do učebny. Není to trochu nepraktické, mít pokoj hned vedle učebny? Aby vám tam všichni lezli? No, v případě Snapea to asi moc nehrozí, ale stejně...Lektvar byl za chvilku hotov a když ho Severus shladil?, nalil jej do malých flakónků. Na něm na tom lektvaru? A ne náhodou na těch flakóncích? byly cedulky s nápisem – antifebrilní lektvar (febris – latinsky horečka)... skvělý vynález.

 

Když přišel do pokoje, malá stále plakala. Už je to trochu nuda. Nalil jí lektvar po lžičkách do úst a poté udělal nový Prizznicův zábal. Malá se po lektvaru trochu uklidnila a přestala plakat. Ví vůbec autorka, jak se to dítě jmenuje, nebo to už stihla od posledně zapomenout? Nechtěl znovu dávat malou do postýlky a tak si s ní sedl do houpacího křesla a pomalu se houpal. Severus v houpacím křesle? *má záchvat smíchu* To malou a dokonce Severuse uspalo. Asi je praštilo absolutno téhle věty. Když se ráno probudil, seděl naproti němu Brumbál...tak toho si v houpacím křesle představit i docela umím...i když. Ne, evokuje to ve mně pocit Brumbála-babičky.

 

****

 

" Co?...." zahuhlal Severus a zčervenal. Cože? Ano zčervenal!!! Severus a červenat se? To je jako Voldemort a adopce Harryho...Brumbál pozvedl obočí a pak se debilně a natěšeně usmál.

 

" Severusi nemusíš se stydět za to, že se staráš o svou dceru." Měl by jsi se ovšem stydět za to, že neumíš psát čárky. Ale i přes tento nedostatkem píšeš.

 

" Já.. ne... měla horečku a nechtěla spát!" zamračil se pak vstal a položil malou na přebalovaní že by...absolutno? stůl. Pomalu ji rozbalil ze zábalu. Musel ji vykoupat a tak tu? udělal. Sice mu bylo trochu trapně, že ho přitom pozoruje Brumbál a i tak to udělal, protože musel. Avšak přitom měl uštěpačné poznámky. Kdyby někdo potřeboval pani na hlídání, není problém – Je tu Severus Snape as babysitter. Okouzlující.

 

" Musel jste mne jít zkontrolovat, nakázala vám to?" Kdo? Proč?

 

" Kdo?" usmál se Brumbál. Vidíte, taky se ptá. A to je postavou z povídky.

 

" Nedělejte, že nevíte o kom mluvím. Ani vás nepřekvapilo, že tu mám dítě?" Ne, ty přece běžně hlídáš děti, viď Seve? Máš je tak moc rád... :-p

 

" No musím uznat, že s podstatě není nic co by se stalo v bradavicích, abych o tom nevěděl," nepřipustil si stařík absolutno.

 

" Potom nechápu proč děláte hloupého! Podržte ji na chvíli!" frknul staříkovi nahé, mokré dítě s čárkou místo chrastítka. Brumbál byl vcelku překvapený, pak vykouzlil osušku a malou do ní zabalil. To aby se na ní nemusel dívat. Severus si šel pro dětskou kosmetiku a v koupelně se potají namazal. Brumbál si chvilku povídal s dítětem. Plodný rozhovor, škoda jen, že se nekonal.

 

" Jsi moc krásná, víš to? Po mamince a chytrá budeš po obou!" mrkl na ni a malá se usmála. Kolik je jí? Měsíc? Tak to se děti ještě neumí smát.

 

" Myslíte, že vám rozumím pane řediteli? Já bych řekla že ne. Je to jen malé dítě!" ušklíbl se Snape když přišel zpět navoněný a čisťoučký. Jinak – absolutno... :)

" Já bych řekl že rozumí, viď?" řekl směrem k malé a políbil ji na čelo. Kdo? Poté ji předal zamračenému otci. Nelíbila se mu Brumbálova pedofilie. Ten ji z největším znechucením přebalil. I si když musel přiznat, že to znechucení není tak velké jako absolutno. napoprvé.

 

" A co ona?" sondoval Snape. Kdo zas?

 

" Kdo?" dělal stařík hloupého. Jsme dva :D

 

" Pane řediteli! Dobře víte o kom mluvím!!!" zamračil se Severus. Hudry hudry!

 

" No.. možná že vím... co bys chtěl vědět," zeptal se stařík se smíchem. Kde je ten vtip? Smál se někdo? Já ne.

 

" Jak se má?" řekl Severus sotva slyšitelně. Nejdřív ji nenávidí a pak se ptá, jak se má...je to normální, nebo to nechápu jenom já?

 

" Dobře, začala teď zase chodit do školy. Rodiče jí pomáhají," řekl Brumbál. Ts..nechat se zbouchnou ještě jako studentka. Teda Hermiono, to bych do tebe neřekla.

 

" To je dobře," řekl Severus. Poté malou převlékl do růžových dupaček divím se, že na ně vůbec šáhnul...a položil do postýlky. Brumbál si ho přitom s úsměvem prohlížel. Ten se taky pořád usmívá. Kde je moje lopata? Už ji nesu...

 

" Co zase?!" zabrblal Snape. Brbly brbly...

 

" Nic... jen je moc hezké, že si tak rozumíš se svým dítětem," odpověděl stařík. Co jinýho mu taky zbývá...

 

" Jen se o ni starám tak čárka jak to chtěla Grangerová. Nemám na výběr. Ona mě postavila před hotovou věc!" Ještě řekni, že si se na výrobě nepodílel a je dokonáno.

 

" Stejně jako ty, když jsi ji poslal do háje!" připomněl mu Brumbál a zamračil se na něj také. Ale Brumbále, taková silná slova...

 

" Tak přesně to nebylo!" bránil se Severus. Ale ale....

 

" Jistě nebyl jsem u toho, ale něco vím! Severusi osud ti dal další čárky (šanci), zkus ji nezahodit!" promlouval mu do duše. Haló? Je tam někdo?

 

" Tím myslíte...myslíte?"

 

" Ne Severusi já tím nemyslím nic. Já ani myslet neumím. Slečna Grangerová ti dala jasný signál, tak toho využij!" řekl stařík a chystal se odejít. Severus ho zastavil. Byl nějak naměkko v dcery??, z jeho slov a tak ho objal. *sklátila se pod stůl* *lapá po dechu* *nemůže uvěřit, že je to tam napsané* Tak jak to už neudělal dlouho. Skrytý slash?

 

" Děkuji ti Severusi!" usmál se Brumbá a setřel slzu, která mu stékala přes řasy. Poté odešel. Tečou mi slzy zděšení...

O den dříve...

Houpala malou Catleen v postýlce, která byla ve skutečnosti kolíbka, jen se jako postýlka tvářila, a zpívala jí ukolébavku. Malá pomalu usínala...

Ach, když se na tebe podívám, vidím jeho. Tvé oči jsou stejné.. ach bože, proč se jen choval jako pitomec. Myslela jsem. že to pochopí, vždyť také studoval. Naše milování bylo úžasné a to ráno ještě lepší. Proč nedokázal pochopit, že jsem se připravovala na zkoušky na vysokou? Proč stále žárlil na rona i když jsem mu řekla že nemá proč! Proč nás opustil? Protože absolutno vede.

Ty máš právo ho poznat. Musí pochopit, že v tom už nejsme jenom já a on. Že ty jsi tu hlavní i kdybychom se k sobě už nikdy neměli vrátit! Ty jsi důležitější než já! Pro tebe jsem schopná všeho. Jsi můj poklad a i když mi ho připomínáš kdykoli se na tebe podívám, nelituji, že jsem si tě nechala! Zív. Chrr.

Měl by tě poznat, jaká jsi neskutečně sladká. Že dokážeš na každé tváři vykouzlit úsměv jenom tím, když se usměješ ty! Ano... musí tě poznat! Už je konec?

Hermiona se rozhodla k zoufalému činu. I když svou malou zbožňovala, v zájmu její budoucnosti, byla schopná obětovat všechno i to, že s ní nebude moc být. Ten týden ji opravdu zabije. To doufám.

Začala jí balit věci. Myslela na všechno. Zmenšila kouzlem přebalovaní stůl Proč přebalovaní stůl? Proč tam není přebalovací? na velikost malé kostky na hraní. Hračky taktéž. Usmála se při představě Severusova temného sklepení s všude poházenými hračkami. Nějak si to nedokážu představit, takže se ani nemůžu usmát. To je škoda. Je to totiž... nechutné.Bylo už po půlnoci když se dostala k Bradavicím. Otevřel jí Brumbál. Jemu nikdy nic neunikne. Brumbál je vrátník? To čeká u brány a pouští všechny ven a dovnitř?

" Dobrý večer slečno Grangerová," usmál se na Hermionu. Zase...v Bílé růži se všichni šklebí a valí oči, tady Brumbál neustále ukazuje zuby. Pořídil si snad protézu? Nebo Blendadent?

" Dobrý večer pane řediteli, mohu dál?" zeptala se rozpačitě.

" Ale jistě. Půjdete ještě na chvilku ke mně?" zeptal se. Zeptal, zeptala, zeptal, zeptala......

" No... ano na čaj bych zašla," někdo říkal něco o čaji? přikývla a tak se vydali do ředitelny. Když se posadili do pohodlných křesel.čárka, ne tečka... Brumbál začal povídat.

" Slečno čárka vím, že mi do toho nic není, ale myslíte, že je to nejvhodnější způsob jak ho seznámit se jeho dítětem absolutnem?"

" Oh pane řediteli.. jak..." zčervenala tečka.

" Víte přeci že jsem dobrý v nitrozpytu," mrkl na ni šibalsky.

" Ach tak. No nevím pane řediteli, ale asi bude ten jediný, bohužel!" kdo? Co? Nechápu. vzdychla a podívala se na malou, která si spokojeně hovněla v její náruči.

" Chápu dohlídnu na něj! Nemusíte se bát," řekl stařík a pohladil Hermionu po ruce. Uh...já to předtím s tou pedofílií nemyslela vážně!

" děkuji vám!" řekl? a se slzami v očích a s absolutnem v hlavě. Poté si chvilku ještě povídali a pak se hermiona vydala tam, kde slunce nesvítí, kam původně měla namířeno.

****

Už nějakou dobu očekávám konec. bouchala na dveře pod zastíracím kouzlem. Pánev to ale nepřesvědčilo.

Kde sakra jsi! Vím, že tam sedíš a čmářeš do pergamenů!!! Severusi Snape, okamžitě vylez. Ještě tu malá nastydne!

Musíš nahlas, ne v duchu... Po několika minutách se konečně dveře otevřeli už jsem doufala, že tohle neuvidím...aspoň tady.. tak tak stačila uskočit. Sledovala jeho zamračenou tvář i o jak absolutno promlouvá k malému uslíčku *má záchvat smíchu* *pláče*který se probudil. Pozorovala ho i jak si řestl ?????? dopis a přitom vystřídal celé spektrum barev Jů, duhááá...a zastavil se na své obvyklé bledé.

Takže si to celé dáme ještě jednou? Když uslyšela.dvojtečka, ne tečka, zlato: " Bože to snad nemyslí vážně! Grangerová já tě zabiju!" nadskočila hrůzou. Když si Snape malou neochotně bral chtěla vykřiknout. Ž pokud ji nechce že si ji zase vezme zpět. Ale v tu chvíli ji položil brumbál ruku na rameno. Byl také pod zastíracím kouzlem. Když severus naštvaně zabouchl dveře odhalili se. Bože...to je ABSOLUTNO!!!

" Jednou jste se na to dala, tak to zkuste vydržet!" promlouval jí do duše telefonem, bez handsfree, takže doufal, že ho nechytnou policajti.

" Když... viděl jste jak se tvářil?" Kdyby si viděla, jak se tvářím já, životě už nenapíšeš ani ň.

„Zhnuseně...no a? Kdo by se tak netvářil, najít dítě na prahu dveří..."

" Zkuste se vžít do jeho situace. Nebyl nadšen jistě, ale však ho znáte jaký je... Potřebuje naučit milovat. A ta malá ho to naučí. Tím jsem si jist!" Jediné, čím jsem si jista, je tohle: Absolutno. Není ho tu už nějak moc?

" Snad máte pravdu!" vzlykla. Brumbál ji objal kolem ramen a pak se vydal s ní na kraj bradavických pozemků odtud? se Hermiona přemístila do Prasinek, kde chtěla strávit následující týden. Když byla na kraji bradavických pozemků, tak se snad nemusela přemisťovat, ne? Je líná a možná i líná.

****

Druhý den odpoledne ji navštívil Brumbál. Na tváři pohřební výraz.

" Stalo se něco?" vyhrkla když ho uviděla stát na prahu.

" No ano i ne.."

" Tak ano nebo ne?" nechápala Hermina. Kdo by tohle pochopil?

" Malá zřejmě onemocněla! Někde se nastydla!" To je tragédie!

" Ach ne!!! Musím za ní!" vzdychla. Ach ach...! Uch uch... !

" Klid Severus zachoval klid chladnou hlavu a postaralse? o ni. Uvařil jí lektvar a zabalil do Priznicova zábalu. Vím, je to detail, ale píše se to se dvěma z, nebo jen s jedním? Mě osobně se to teda líbí víc s jedním z...:) Celou noc ji choval v houpacím křesle! Mění se.. na babičku Severusku. ona ho mění! Viděl jsem ho jak ji koupal! Bylo to něco úžasného. Je to jistý. Brumbál je pedofil...Jistěže se snaží těmi svými ironickými poznámkami všechno zakrýt, ale je jasné, že ta malá v něm vzbudila lásku!" Brr...tak teď už i Snape...

" Takže už není nemocná?" ujišťovala se.

" Řekl bych, že to bylo jen přechodné!"

" Takže bude v pořádku, nemám přeci jenom.."

" Slečno, nevím jestli by to v tuto chvíli bylo to nejlepší! Víte.. dokonce se ptal na vás!" mrkl na ni spikleneckým úsměvem. Už zase...Hermioně se rozbušilo srdce. Buch buch. Buch buch. Buch buch.

" ... na mě?" zčervenala.

„Ne, na tu krávu vedle."

" Ano, ptal se jak se máte."

" A.. co ... jste mu řekl?!" vyhrkla. Tak proč tam je ten milion čárek, když to vyhrkla?

" Pravdu," usmál se. Jakou? Levou.

" Aha... a jak se u toho tvářil?" Zhnuseně, jak jinak...že.

" No.. kdyby to šlo na něm poznat, tak bych řekl provinile!"

" A kdy mám za ním jít? Já už to bez malé nevydržím!" řekla Hermiona zoufale. To vypadá na závislost...

" pokud je to tak... můžete již dnes!" *nepochopila to*

" Děkuji pane řediteli, že mi pomáháte," vrhla se mu kolem krku a dala mu na tvář vekou pusu se slzami. Jak se dává velká pusa se slzami?

" To je samozřejmé!" řekl rozpačitě," mám váš všechny tři rád!" Á, bradavická čtyřka?

****

Severus mezitím vařil malé Sunar. Tedy vařil pomlčka snažil se o to. Na sobě měl zástěru k vaření a na rukou chňapky. To jsem nevěděla, že když dáte do teplé vody sunar, potřebujete k tomu zástěru a chňapky... Tak teď to víš. J

" Jak to ti mudlové můžou... sakra práce!" vykřikl když si horkou vodou polil nohu. Neříkejte mi, že je tohle lektvarový mistr. Mě asi vomejou!

" Já se na to... kdybys tak neřvala vykašlal bych se na to!" řekl křičícímu dítěti. Malá jako by poznala, že mluví na ní, přestala plakat a prohlížela si ho.

" Ano na tebe mluvím!" zamračil se Snape. Malá zabroukala brouky brouk...a upřela na něj své černé oči.

" No nekoukej tak na mě! Kdybys tu měla maminku, já bych tohle dělat nemusel! Dělat kuchařku...Nejspíš by tě asi určitě nakojila!" řekl Severus a pak se nad tím zamyslel. Zamyslel? To ty v téhle povídce umíš, Severusi?

Představil si Hermionu jak kojí jejich malou dcerku. Bylo to něco tak uklidňujícího. Bylo to úžasné. Škoda že to byla jen představa. Perverzáku. Přesně to mě napadlo. Severusovi se poté vybavila jejich vášnivá noc. Ještě větší perverzáku..vždyť vaříš sunar! Musel se přinutit myslet na ty nejodpornější přísady do lektvarů, aby mu klesla vyboulenina rýsující se v jeho kalhotách...???

" Sakra ta tvá matka mi dává!" Spíš dala, ne? řekl malé, když konečně dodělal Sunar podle návodu, zkusil na citlivou kůži na vnitřní straně předloktí teplotu sušeného mléka. Sušenému mléku se dá změřit teplota? To jsem nevěděla. Poté kapku olízl.

" No fuj z čeho to je?! Ze sóji. Takový hnus! No jsem zvědav jestli to budeš chtít!" řekl a vzal si malou z postýlky.

" Hmm... ale jak tě nakrmit? Eh? Nemůže to být něco těžkého!" řekl Severus vzal láhev a pomalu ji naklonil k dětským rtům. Ukázalo se, že nakrmit Catleen je stejný oříšek jako ji obléci do čistého oblečení. Jak předpokládal, malé toto jídlo vůbec nechutnalo. Vřískala a ječela víc a víc. Její žaludek se kroutil jak to poznal? a kručel absolutně nevnímám...usnula jsem...chrrrrrrrrrrrrrrr...

" To je děs! Co ti mám dát, aby ti to chutnalo?!" pak ho ale napadlo něco. Zív. Špatný slovosled. Pomocí lataxu ?????? přivolal kojnou. Sice to nebyla často využívaná služba v časopise Matka a kouzelníček *zírá*, ale i přesto mu velmi pomohla. Ta cizí paní nakojila malou svým mateřským mlékem. Severus mezitím odešel vedle do své kanceláře. Potřeboval klid. Chvíli nebýt Severusem otcem na plný úvazek! Chudák Severus...kam tě to nacpali?

" Už aby se Grangerová vrátila!" povzdychl si v ten moment se ozvalo potiché zaklepání na dveře. No neříkejte, že je to Hermiona...Taková náhoda...

" Dále" řekl a než si stačil uvědomit jak je oblečený. O tom, že se měl převléknout, ho ujistil pohled té kterou ještě před chvílí tolik toužil vidět. Absolutno. Nic víc. Tečka. A ještě k tomu bez čárky.

" Severusi?" zacukaly Hermioně koutky odpojily se a odjely na dovolenou.

" Ani slovo Grangerová!" zpražil ji ledovým pohledem a přitom si svlékl zástěru. Měl pod tím ještě něco?

" Dobrá!" řekla snažíc se nesmát uniklým čárkám.

" Výtečný nápad!" jaký? zamračil se.

" A kde je malá?" zeptala se po chvíli. To je rozhovor...

" Vedle kojí ji kojná. Ten tvůj mudlovský blivajz pít nechtěla!" Sunar, miláčku.

" Kojná?" podivila se Hermiona. K O J N Á...jo, slyšíš dobře.

" Ano kojná! Byl jsem šťasten, když jsem našel tuto službu v jednom vašem časopise!" vysvětlil. To je debilní, jak mluví...a jak se k tomu chová. Časopis se jmenoval Matka a kouzelníček, jak potom mohl být jejich, tudíž mudlovskej?

" Ach tak," řekla a mířila vedle. Když uviděla cizí ženu, jak chová její malou, pocítila píchnutí u srdce hm, nožem.

" Dobrý den!" řekl poté rázně.

" Dobrý den paní, chcete asi svou malou že?" řekla kojná. Ne, chce si pochovat vás.

" Ráda bych!"

" Tady ji máte, nedivím se, že jí nějaký mudlovský Sunar nechutnal. Od vás má jistě lepší mléko! Jste zdravá a mladá. Manžel byl asi zmatený," usmála se žena. Pánev jí přistála na ksichtě.

" Není to můj manžel! A co dělal?"vařil sunar se zástěrou a chňapkami.

" Nevěděl si rady! Byl šťastný, když našel můj inzerát! Říkal, že jste jen někam odešla, ale že neví kam." Kecat ale umí dobře, co?

" Tak děkuji, že jste mu pomohla. Kolik vám dlužíme?" zeptal se Hermiona jako ve snách. Slovo manžel se spojení se Snapem působilo tak nějak étericky a neuvěřitelně. Na mě to působí dost oživovace (blbej tvar). Ale já nechci, nechte mě v klidu mřít!

" 10 galonů," řekla žena jakoby omluvně. Tolik?

" No je to celkem drahé, ale uvážím-li, že se jedná o tak osobní věc, chápu," řekla Hermiona a sáhla do malého váčku, který stále nosila u sebe a vytáhla z něj zlaťáky. Poté si malou převzala a odešla vedle k Severusovi. Už jsem říkala, jaká je to blbost? Nebo spíš – je to jedno veeelké ABSOLUTNO!

****

V této povídce se vyskytují erotické scény a nejsou vhodné pro děti a mladistvé mladší 18ti let! Pokud ti je méně, tak to prosím nečti, je to ve tvém vlastním zájmu, aby jsi neutrpěl(a) psychické trauma :) děkuji Ivča.

Upozorňujeme, že psychické trauma neutrpíte, pokud jste četli předchozích šest stránek. Materiál je silně radioaktivní a nevhodný pro mrtvoly, které se bojí obživnutí. Jinak si dělejte co chcete, nám je to jedno. ††† Ano, pokud jste dočetli až sem (klobouk dolů, ale pochybuji, že se někdo takový našel), ten kousek vás rozhodně nezabije/neobživí...

" Myslel jsem si, že se objevíš až koncem týdne," rýpl si Severus rýčem do jejího obličeje.

" Chyběla mi malá! A Brumbál..." A je to tady...Hermiona podvádí Severuse s Brumbálem.

" Ach jistě Brumbál, ten stojí za vším. Byl vám on jí vyká? referovat, jak se starám?"

" Proč jsi tak příšerný Severusi?" Protože je tak napsaný. Blbě.

" Takový jsem já s tím se musíš smířit!" I s těmi zdrhlými čárkami. To už ale půjde hůř.

" S tím se právě smířit nechci! Ty dokážeš být jiný, jenže se ti nechce jsi pohodlný!" vykřikla. Pohodlný? Nešálí mě zrak, náhodou?

" Grangerová, neštvi mne! Ty jsi mi tu nechala svou dceru a ještě mi budeš kázat? Zameť si před vlastním hrobem! prahem!"

" Je to snad i tvá dcera!" ječela už dost nahlas až se malá rozplakala.

" Vidíš co děláš Grangerová!"

" To všechno je kvůli tobě! Jsi příšerný člověk! Neznám nikoho tak příšerného jako jsi ty!" řekla a čárka šla vedle do ložnice, Severus za ní. Položila malou do postýlky. S dítětem v ruce se nemohla hádat. Ne, to opravdu nemohla. A že si toho chtěla vyjasnit hodně.

" Když jsem tak příšerný, nechápu proč se snažíš...o co?" pozvedl jedno obočí! Proč je tam ten vykřičník?

" Nenávidím tě ty zmetku!" vrhla se k němu a bušila pěstmi do hrudi. To je parodie... To je debilita.

" Jen si posluž, když ti to pomůže!" řekl klidně Severus. Poté schytal pořádnou facku, která ho probrala. A Hermioně to pomohlo.

" Grangerová!" z jeho očí plál hněv a vášeň. A kde je vykřičník? Já se na něj tak těšila...Popadl ji tak pevně, že sotva dýchala a drsným polibkem plenil její rty. Nechtějte vědět, že jsem si vzpomenula na plevel...Poddala se vcelku snadno. Co s plevelem, že? Zapomněli na okolní svět. Při neustálém líbání se vrhli do učebny lektvarů, byla naštěstí prázdná. Tak nejen pracovna, ale už i ložnice sousedí s učebnou? To je haluz...

Severus smetl kotlíky z lavice, co byla poblíž. To se divím, jindy si je tak chrání – má jich málo, když mu je Neville všechny roztaví...Vysadil na ni Hermionu. Strhal z ní oblečení během vteřiny a s jeho šaty mu chvatně pomáhala. A těch knoflíčků, co?

Jakmile byli oba nazí Severus i Hermiona začali pátrat, pomocí rtů, po těle toho druhého. Zakrývá si oči, je to prý jen pro dospělé...Severus Hermionu položil a klekl si k jejímu klínu. Svým jazykem způsoboval Hermioně takovou slast, že viděla před očima hvězdičky. :D kdyby aspoň něco jiného... Třeba čárky...

" Severusi!" vydechla.

" Copak," přestal na chvilku z drážděním.

" Už to nevydržím... nechci tě!" zašeptala. Severus na nic nečekal. Zvedl se na nohy a poté navedl svou bolestivou erekci do její horkosti!

Slastně zavrněl, cože udělal? když projížděl její komůrku lásky. Při každém přírazu Hermiona vykřikla. Jejich tempo se zrychlovalo a bylo až k nesnesení. Rozkoš byla silnější a silnější až vybuchla v obrovský gejzír vášně...asi vybuchnu v obrovský gejzír zvratků... (omlouvá se, ale je konsternovaná, jako vždy ke konci kapitoly, či povídky...konce jsou nejhorší)

Když se oblíkli vrhl se Severus na její rty a přitom šeptal: " Miluju tě! Už mě nikdy neopouštěj!"

" Ty taky lásko!" vzdychla mu do rtů Hermiona. Poté ruku v ruce opustili učebnu vstříc své dceři, své budoucnosti. To byla rychlovka...

 

 

To byla síla...uuh. *stírá si pot z čela*

Myslím, že jsem měla dát na autorčino varování...vždyť já žiju!!! *lituje*

Myslím, že to upozornění mělo být na začátku, ne skoro na konci... J

Příšerné, ale horší než Ginny Malá Lidská Svině to nebylo.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

007

(Leana, 14. 12. 2011 18:44)

Tak tohle mě odrovnalo. *Smíchy skončila pod stolem*

Oprava

(Thetis, 9. 5. 2009 12:48)

Omlouvám se - mělo tam být glos, a ne glosů...

...

(Thetis, 9. 5. 2009 12:47)

Teda to bylo něco... Ten konec... I když nejsem dospělá, stejně jsem to četla. :D
U vašich glosů jsem se musela hrozně smát... byly opravdu dokonalé. :D Až přišla mamka a ptala se, co se děje... :D

ohhh

(Chobot (Huhu :D), 9. 8. 2008 4:43)

zajímavé :D
Místy až divné a -k pláči- :D