Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ples v době Pobertů

26. 7. 2008

Mladý asi patnáctiletý Séverus *skácela se na zem a zmateně lapá po dechu* *loví kolegyni z podlahy* Snape šel právě na večeři.Když přišel do velké síně tak uviděl upalující čárku. Pottera a Blecka??Hele, neparoduje ona tak trochu fanfiction? V poslední době mě to napadá moc často. jak se něčemu smějí.

 

,,Pitomci."Řekl si a šel si sednout.Po večeři (Měli pečené brambory. Důležitá informace...nehledě na tu tečku, která se tam důležitě vecpala) šel rovnou do sklepení do společenské místnosti zmiozelské ZMIJOZELSKÉ s J...jako zmiJe! kole(j)e. Proč nám muselo být sděleno, že šel na večeři, když jsme se tam zdrželi asi jednu sekundu? No... asi to autorce dělá dobře.

 

,,Jasně.Půjdeš semnou Blacková a mezery taky."Uslyšel když vstoupil. Má bystrý sluch, chlapec. Podíval se a viděl jak Lucius Malfoy sedí vedle Narcisi (skloňujeme dle vzoru žena, tudíž – vedle ženy, vedle Narcisy.) Blackové. Opravdu byla Blacková? Nebyla náhodou Blecková, jako Sirius?

 

,,Jo."Odpověděla a usmála se na něj na koho?.Snape ztuhl. Oslnil ho ten úsměv. O čem to sakra mluví?Pomyslel si a sedl si do křesla.

 

,,Snape a s kým půjdeš ty?"Zeptal se ho pyšně a namyšleně Malfoy. Charakteristika postav je v prdeli. Bez omluvy.

 

,,Kam?"Zeptal se jen a Malfoy vytřeštil oči. Proč? Proč se radši nezašklebil?

 

,,Na ples vole." Malfoy se opravdu chová aristokraticky...Vysvětlil a Snape jen vytřeštil oči. Originalita je tu nulová.

 

,,Neříkej mi vole.Když tak vepře ale vole ne."Řekl. Předpokládám, že v tomto místě se máme zasmát. Takže všichni sborově: Ha ha ha.

 

,,Tak tedy vepře s kým půjdeš?"Opravil se. Debilita je to skutečně velká...Možná až do nebe volající.

 

,,Ještě nevím."Přiznal. Vzhledem k tomu, že o plese se dozvěděl před okamžikem, se ani nedivím, že neví s kým jít.

 

,,Tak si pospěš nebo na tebe zbude jen ufňukaná Uršula."Řekla bych, že Sev stejně nebude tancovat. Takže mu to je jedno, ne? Řekl a odešel.Snape tam zůstal s Narcisou sám.

 

,,Půjdeš semnou?"Zeptal se.

 

,,Jo."Usmála se na něj. Není ta holka trochu blbá? Sbnape se taky usmál.Měl ji rád a byl rád, *plácá se do čela* *plácá autorku do čela – pánví*že nepůjde s nikým jiným. Neměla jít náhodou s Malfoyem?

 

Nastal den plesu.Jak se Snape s Narcisou domluvil,bude ji čekat před velkou síní absolutno. Asi půl hodinu čekal a pořád nic a nic a nic.Potter s Blackem už kolem něj dvacetkrát prošli a podle něj to dělali naráz. Dělali to naráz? Co to je za absolutno? Dejte mi někdo pánev, jdu autorku umlátit. Možná tam mělo být naschvál...

 

Po půl hodině kolem něj prošel Lucius Malfoy a s ním Narcisa. Překvapivě. Vždyť říkala,že semnou půjde!!! Mezery to vzdaly. Tohle ho naštvalo. Mě taky, ale co s tím nadělám? Vytáhl hůlku a zamířil s ní na Malfoye. Ukažme si na něj! To je ten zloděj našich drahocenných mezer!

 

Najednou se Malfoy otočil a viděl,že na něj míří hulkou bez kroužku.Přišel až k němu a řekl zeptal se:

 

„Příště si vem i kroužek, je to efektivnější."

 

,,Proč na mě míříš s tím klackem?" :D nevěřím, že to sem fakt napsala.... Bez toho s by to bylo lepší.

 

,,Protože mi Narcisa řekla,že semnou půjde ty hňupe."Odpověděl. Kdo? Ten klacek? (nechtějte vědět, na co myslím...) Myslím, že jsem to uhodla J

 

,,Dyť můžeme jít všichni tři a obejde se to i bez toho klacku." Možná jo, ale spíš ne. Proč tomu neříkají normálně HŮLKA? Ozvala se Narcisa a Snape schoval klacek (do kalhot). hůlku. Nemohla jsem jinak... Chápu tě, drahá.

 

Přišli do velké síně a sedli si na stolek. COŽE?  Na stolek?

 

,,Kdo bude s kým tančit jako první?"Zeptala se Cisa. Určitě budeš tančit ty. Nebo Sev s Luciusem? Jsem pro variantu č. 2.

 

,,Já se Séverusem." Jak může pokazit tak jednoduché a krásné jméno? Jak? A hlavně: PROČ? Odpověděl Malfoy a chytil Snapea za ruku. Hh, nejsem vědma, náhodou? Dotlačil ho na parket a začali tančit.Tančili asi tři písničky a pak se doplazili na stůl. Židle asi v Bradavicích nemají...Neumí chodit?

 

,,Teď budu tančit já se Sévarusem *zaskočil jí čaj* a pak zase s Lůciusem *dusí se*."Zvedla unaveného Snapea a začali tančit. *neví, co na to říct*

 

Po pěti písničkách už Snape necítil nohy a tak si sedl a díval se jak Narcisa tančí s Malfoyem.Propukla v něm žárlivost a tak chytil Belatris Bellatrix, bože na nebesích, zabij tu holku!,která kolem procházela a začali tančit.Moc dobře věděl,že se Luciusovi líbí. A nebolely ho takhle náhodou nohy? Co by kvůli Lucíkovi neudělal.

 

,,Co kdybychom teď tančili všichni naráz společně?"Napadlo Malfoye a tak začali. Nepochopila jsem úmysl, ani čin.

 

Pobertové se k nim přidali taky a tak asi po patnácté písničce to skončilo tak,že unavený Séverus tančil s Jámesem Potterem. Je to parodie. Špatná parodie. Asi z toho obživnu...*hystericky pláče*

 

Po půlnoci se všichni rozplácli na podlaze a usnuli. Hodně špatná parodie.

 

Když se ráno Séverus *zakrývá si oči*probudil,tak si zděšeně uvědomil,že leží na Jánesi Kdo to je? Potterovi. Znáte nějakého Jánese Pottera? Vstal a snažil se vzpomenout co se vlastně stalo. *omdlévá*

 

Nakonec došel k názoru,že byl pod vlivem alkoholu a tak šel do společenské místnosti své koleje. Bystrý úsudek, chlapče.

 

,,Byl jsem pod vlivem alkoholu."Řekl a sedl si vedle Narcisi. *směje se jak blb* dokážete si představit, jak tohle patnáctiletý (popř. šestnáctiletý, už jsem to radši zapomněla a nechce se mi dívat na začátek), Severus řekne? Ne.

 

,,Ty jo???Vždyť jsi vůbec nepil idiote."Zasmál se Lucius. No, ještě lepší...

 

,,Cože????Chceš říct,že????"Vyděsil se. Že jsi nebyl pod vlivem alkoholu.

 

,,Buď bez obav to my všichni."Pohladila ho po vlasech Cisa.Snape si ji zděšeně měřil. Ta představa je roztomilá... *blaženě se usmívá* *snaží se na to nemyslet, aby na to Severus nepřišel* No jo, to ta, jak by napsala Ginny, nitroblána.

 

,,Chceš říct,že......že...si .....s......Malfoye." Absolutno?

 

,,Tančila.Ano jistě."Dořekla.Snape vstal a vrazil ji facku. *zmateně mrká*

 

,,Já tě miloval a ty si mezitím s ním....."Nenacházel slov a odešel. *usilovně zmateně mrká* Vždyť on s Malfoyem tancoval taky. *nechápe*

 

,,Co mu je????Vždyť přece taky s Lůciusem tančil?"Zeptala se Bely a ta jen zakroutila hlavou.

 

Bohužel, já to nepochopila. Možná bych musela dosáhnout inteligence (dá-li se to tak nazvat) autorky, abych to pobrala. Třeba v příštím životě, nebo pokud z toho všeho nezblbnu ještě dřív.

Napadají mě samá sprostá slova...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:D

(Amaliji, 2. 3. 2011 20:42)

S glosami vtipné, hrozně moc mi to připomíná Váchalův Krvavý román.

ehm...

(Kakée, 8. 8. 2009 22:21)


Bože... Co to bylo???

Panebože

(Araxa, 22. 11. 2008 13:44)

Nebyl dobrej nápad tohle číst zrovna po obědě... Jamesi, ty můj chudáčku!

...

(Saphira, 27. 8. 2008 12:33)

Ono se to sice tváří jako parodie, ale když znáte autorku a víte, že to myslí vážně, chce se vám brečet.
Díky za uvaše hezké komentáře :)

Hé?

(bulshit, 25. 8. 2008 14:28)

Trapas největší :-D:-D:-D Asi fakt parody...

Díky za úpravu

(Zrzka, 23. 8. 2008 2:23)

To je naprosto luxusní práce... Už jsem od Vás, řekněme, že pár upravených povídek četla, ale tohle je fakt nářez. To jsem málem nerozdejchala... Avšak faktem je,že když je někdo absolutní pitomec, tak už se s tím nic víc udělat nedá... Takže prostě jen gratuluji k dobře odvedené práci.

...

(Babu, 22. 8. 2008 23:16)

Tohle je glosa sama o sobě. Ale bez těch vašich zavírám po první větě. Skvělá práce! ;)) *zvedá palec nahoru*

*dusí se smíchy*

(Enny, 29. 7. 2008 22:28)

Bože, lehla sem hned u první věty. =D Vaše glosy jsou skvělý, samotný příběh asi nemá cenu hodnotit. Je to debilita nad debilitama. =D Mrvení charakterů a zde i jmen. A to celkem krutým způsobem. xD
Klaním se vaší práci. *zubí se*